Technologie

Payco Technology s.r.o.

Technologie

Společnost PAYCO se profiluje na trhu informačních technologií jako firma specializovaná na problematiku datových komunikací. Na nezávislé platformě nabízíme našim zákazníkům spolehlivé služby a podporu v oblasti plánování, projektování, instalace a servisu datových sítí a dalších oborů slaboproudých systémů.

Nabízíme širokou škálu technologií s cílem vybrat pro zákazníka nejlepší a nejpřínosnější řešení odpovídající jeho požadavkům.

Naším hlavním cílem je pomocí výsledků naší práce přesvědčit zákazníky, že jsme schopni řešit jejich potřeby v oboru informačních technologií spolehlivě, cenově efektivně, perspektivně a kvalitně a že trvalá spolupráce je oboustranně výhodná. Budujeme firmu, která i v silném konkurenčním prostředí zaujímá pevné místo v oboru datových sítí a bude trvale schopna poskytovat kvalitní komplexní služby. K dosažení tohoto cíle máme veškeré předpoklady - vysoce kvalifikovaný personál i vynikající klíčové partnery ze kterých vybíráme:

OPTICAL ACCESS, NBASE-XYPLEX  je naším klíčovým partnerem pro rozsáhlé a střední LAN, zejména pro sítě s optickou páteří. Jsme jeho výhradním systémovým partnerem pro ČR, jeho sortiment poskytuje komplexní nabídku všech současných i nově vyvíjených technologií, jeho výrobky vynikají vysokou technologickou úrovní a spolehlivostí.

CISCO SYSTEMS je naším hlavním partnerem pro oblast WAN komunikace, v této oblasti má dominantní postavení zejména na trhu přístupových routerů, v oblasti LAN poskytuje špičková technická řešení v cenově vyšší hladině.

3COM je světově nejvýznamnějším dodavatelem síťových adaptérů, na našem trhu je velmi "populární", patří cenově k nejefektivnějším výrobcům střední třídy a disponuje komplexním sortimentem pro menší až střední sítě.

ALLIED TELESYN - světově nejúspěšnější výrobce transceiverů, sortiment obsahuje kompletní nabídku mikrorepeaterů všech médií, jeho komponenty jsou velmi vhodné pro menší aplikace, patří k cenově nejméně náročným.

REICHLE&MASSARI je švýcarským výrobcem našeho nejčastěji instalovaného systému R&M freenet na který můžeme na základě certifikace poskytovat až dvacetiletou garanci. R&M freenet  je moderní kabelážní systém plně splňující nejnáročnější komunikační požadavky, který vyniká zejména svou komplexností a kvalitou.. R&M freenet je dodáván OEM partnerem fy. IBM pod obchodní značkou ACS. Od roku 1998 jej nabízí R&M samostatně a byla provedena řada významných inovací a vylepšení.

Brand-Rex je jedním z našich hlavních dodavatelů komplexních certifikovaných kabelážních systémů. Brand-Rex je největším výrobcem datových kabelů na světě a jeho strukturovaný kabelážní systém se vyznačuje špičkovými parametry všech komponent. V rámci systému lze realizovat stíněné i nestíněné kabeláže a to v základním provedení pro přenosy do 200 Mhz a při použití systému GigaPlus pro přenosy až do 350 Mhz. Díky špičkovým parametrům kabeláže garantuje výrobce prodloužení délky metalické strukturované kabeláže splňující podmínky ISO/IEC 11801 Class D až do 110 m. V naší firmě pracuje 8 specialistů s certifikátem Brand-Rex pro projektování a instalaci strukturovaného kabelážního systému Millenium a naše firma jej instaluje u zákazníků požadující ucelený certifikovaný systém s  vysokými technickými parametry

AMP je špičkovým výrobcem kabeláže s kompletním sortimentem, jehož výrobky se vyznačují kvalitou a spolehlivostí; pro systém TopWAY používáme zejména konektory RJ45, patchpanely a zásuvky

AVAYA - PDS SYSTIMAX je asi nejpoužívanějším kabelážním systémem v ČR, PAYCO provádí montáž a instalace struturovaných kabeláží dodávaných bývalou síťovou divizí AT&T GIS dnes NCR ČR s.r.o.

3M - naše firma propaguje a nabízí instalaci Volition System, který představuje nejmodernější revoluční řešení v oblasti strukturované kabeláže

KERPEN je naším dodavatelem špičkových kabelů vyznačujících se vysokou kvalitou a spolehlivostí

DÄTWYLER - švýcarský výrobce kabelů uspokojí svoji nabídkou stíněných  pasivních prvků i ty nejnáročnější zákazníky

RITTAL je naším hlavním partnerem pro dodávky rozváděčových skříní

Telefonní ústředny : SIEMENS, ERICSSON

Operační systémy a kancelářský software od firmy MICROSOFT

DELL, HP - výpočetní technika, servery, periferie

Všichni naši klíčoví dodavatelé jsou držitelé certifikace ISO 9000 a máme zajištěnou jejich plnou podporu.

Technologie

Payco Technology s.r.o.

Technologie